SAMSON přepravní cisterny

SAMSON přepravní cisterny

Přepravní cisterny SAMSON jsou dodávány s objemem v rozsahu 15000 – 25000 litrů. Standardně je cisterna SAMSON PG vybavena řídicí jednotkou SlurryMaster 6000 a může být na přání vybavena řadou příslušenství a přídavných zařízení. Standardní vybavení 6” čerpadlo, funkce vyprazdňování, kontrolní průzor, vodoznak, plnicí nálevka, stabilizační podpěry, krycí příruba, montážní prvky pro žebřík, držák hadice, hydraulický kulový ventil pro míchání, kloubový hřídel s velkým pracovním úhlem, předepsané osvětlení, brzdy na všech nápravách.

Příslušenství a přídavná zařízení

  • Čerpací věž
  • Elektronické řízení kol
  • Závěs
  • Přenos hmotnosti
  • Hydraulická soustava
  • Hydraulický pohon kol
  • Ostatní příslušenství a přídavná zařízení 

Systém odpružení

Podvozek cisteren PG 15 a 18 je dodáván s pérovým odpružením dvounápravy. Cisterny PG 20 až 25 jsou dodávány standardně s hydraulickým odpružením. Hydraulický systém odpružení zajistí optimální rozložení hmotnosti mezi všechna kola.

Hydraulicky ovládaná plnicí koncovka

Hydraulicky otočná plnicí koncovka pro přepravu kapalných hnojiv mezi zásobníky na farmě a skladovacími nebo vyrovnávacími zásobníky na poli. Hydraulicky otočná plnicí koncovka
je po vyklopení ven automaticky otevřená

SlurryMaster 6000

Nejdokonalejší počítač na trhu, který kontroluje aktuální hodnoty a aplikační data. Současně řídí všechny hydraulické funkce cisterny. Můžete zvolit páčkový ovládač SM, který obsluhu přepravní cisterny ještě zjednodušuje.

Povrchová úprava

Přepravní cisterna kapalných hnojiv SAMSON je opískovaná a ošetřená polyduerethanovým lakem, základním nátěrem a povrchovým lakem. Vnitřní povrch je ošetřen pískováním, základním nátěrem a epoxidovým lakem.

Informace o produktech společnosti SAMSON naleznete v přiloženém PDF.  

Soubory ke stažení

49.3378028
17.3840514

Máte zájem o naše produkty? Kontaktujte nás!

Prima, komanditní společnost

Plešovec 13

768 11 Chropyně – Plešovec

Bc. Martin Nezdařilík
prodejce strojů
728 054 627